SLUŽBY - servis a prodej závor, automatických výsuvných sloupů, manuálních výsuvných sloupů

Vyberte si z našich služeb a přesměrujeme Vás na příslušnou část našeho webu

Firma O&O s.r.l. se specializuje na výrobu automatických silničních závor, vjezdových závor, automatických závor, automatických výsuvných sloupů, manuálních výsuvných sloupů (pollery), pohony pro brány a vrata.

O&O s.r.l. je držitelem certifikátu kvality UNI EN ISO 9001-2000 od roku 2004.
O&O dokázala prorazit na celosvětový trh díky technickým vlastnostem svých produktů. Nepřetržitý vývoj a zdokonalování všech produktů jim umožňuje pracovat v jakémkoliv podnebí a získaly si tak vedoucí pozici v sektoru profesionální automatizace.

V roce 2009 se firma O&O stala součástí francouzské nadnárodní společnosti Somfy a může tak zákazníkům nabídnout širší portfolio služeb. Zároveň si ale O&O zachovala svoji historickou firemní značku a nezávislost v řízení a organizaci svých obchodů.

Díky spolupráci se Somfy je O&O schopná nabídnout kompletní rozsah produktů pro řízení a automatizaci vjezdů, průjezdů a ochraně objektů:

Závory pro běžný až velmi intenzivní provoz - automatické závory s integrovaným LED osvětlením ráhna pro parkoviště, benzinky, obchodní centra, vjezdy do firem a skladů a také velmi rychlé a spolehlivé závory pro dálnice a mýtné brány.

Všechny automatické závory O&O odpovídají bezpečnostní normě ČSN EN 12445 (reverzace směru pohybu ráhna při najetí na překážku s nastavitelnou silou).

Výsuvné sloupy (pollery a patníky) - automatické výsuvné sloupy s integrovaným LED osvětlením včetně certifikovaných sloupů pro běžný i velmi intenzivní provoz a také manuálně ovládané a pevné sloupy.

Výsuvné sloupy jsou určeny především pro odolné zabránění násilnému vjezdu do vyhrazených území (na náměstí, do pěších a cyklistických zón,..) a k ochraně cenných objektů (obchody, autosalóny, klenotnictví, banky, ...), včetně míst s potřebou nejvyššího zabezpečení (vojenské objekty, ministerstva, ambasády ..).