MANUÁLNÍ VÝSUVNÉ SLOUPY  SCUDO - O&O

 Sklopný sloupek Scudo R
SCUDO R
Ručně ovládaný výsuvný sloup Scudo G
SCUDO G

Výhody manuálně výsuvných sloupů a sloupků

Výsuvné sloupy a výsuvné sloupky jsou jednoduchým řešením kontroly vjezdu/výjezdu vozidel nejen na soukromé pozemky. Manuální výsuvné sloupy jsou designové, spolehlivé, praktické a ekonomické. Jsou designově stejné jako automatické výsuvné sloupy takže je možné kombinovat bez narušení celkového estetického dojmu. V naší nabídce výsuvných manuálních sloupů najdete různé rozměry a možnosti doplňků. Jako jedni z mála dodáváme i speciální výsuvné sloupy pro zabránění vjezdu neoprávněných vozidel (protiteroristické). Tento typ vysouvacího sloupu je vhodný k instalaci do prostorů s nejvyšším rizikem teroristického útoku.

Automatický výsuvný sloup

ZÁLOŽNÍKY SYSTÉMU PROTI ODBĚRU

Tvořeno těsněním naneseným na zemní přírubu složené ze speciální syntetické pryže "EPDM" (Ethylen-Propylene Diene Monomer), speciální elastomerní směsi s výraznou odolností vůči teplu, ozónu a atmosférickým vlivům. Celek je doplněn krytkou představce s kónickou geometrií, která po uzavření dokonale přilne k přírubě na zemi.

Maximální viditelnost sloupu

MAXIMÁLNÍ VIDITELNOST SLOUPU

Víčko představce s retroreflexní lepicí fólií a vysoce svítivými axiálními a radiálními LED světly, které jsou schopny zaručit maximální viditelnost ve dne i v noci. Akustický "bzučák" integrovaný v čepici.

Zpomalující otevírání a zavírání automatického sloupu

ZPOMALUJÍCÍ OTEVÍRÁNÍ A ZAVŘENÍ SLOUPU

Mechanické zpomalení otevírání a zavírání tyče.

Estetická koordinace sloupů

ESTETICKÁ KOORDINACE SLOUPŮ

Navrženo tak, aby bylo možné kombinovat s patníky různé technologie, aniž by po instalaci vnímalo žádný estetický rozdíl.

Topný okruh automatického sloupy

TOPNÝ OKRUH

Topný okruh přímo integrovaný v řídící jednotce Mod. CDS, schopný zajistit perfektní funkci elektromechanických a hydraulických sloupků při teplotách až -40°C. Programovatelná provozní logika (nastavení minimální teploty).

Test dopravních sloupů

TESTY VÝROBKŮ

Spolehlivost deklarovaných technických parametrů (operace za den, průměrná životnost, střední cykly MCBF mezi poruchami) díky velmi přísným testům výrobků prováděným v nejhorších podmínkách instalace