AUTOMATICKÉ VÝSUVNÉ SLOUPY - O&O

Automatický výsuvný sloupek Easy
EASY
Automatický výsuvný sloupek Dakota
DAKOTA DK/N
Automatický výsuvný sloupek Grizzly
GRIZZLY
Protiteroristický automatický sloupek OAK 800.4
OAK 800.4
Protiteroristický automatický sloupek OAK 1200.12
OAK 1200.12

Výhody automatických výsuvných sloupů

Automatické výsuvné sloupy jsou jednoduchým řešením pro kontrolu vjezdu/výjezdu vozidel nejen na soukromé pozemky, náměstí, vyhrazená místa, bankovní domy, úřady. Automatické výsuvné sloupy jsou designové, bezpečné, spolehlivé a praktické. V naší nabídce najdete automatické výsuvné sloupy různých rozměrů a provedení včetně nerezových. Jako jedni z mála dodáváme i speciální výsuvné sloupy pro zabránění vjezdu neoprávněných vozidel - protiteroristické sloupy, které zastaví i nákladní automobil. Na rozdíl od závor při zajetí automatického sloupu do země nikde nepřekáží a umožňuje procházení chodců a cyklistů. Možnost kombinovat s méně nákladným pevným a manuálním sloupem. Všechny naše sloupy jsou ve stejném designu.

Automatický výsuvný sloup

ZÁLOŽNÍKY SYSTÉMU PROTI ODBĚRU

Tvořeno těsněním naneseným na zemní přírubu složené ze speciální syntetické pryže "EPDM" (Ethylen-Propylene Diene Monomer), speciální elastomerní směsi s výraznou odolností vůči teplu, ozónu a atmosférickým vlivům. Celek je doplněn krytkou představce s kónickou geometrií, která po uzavření dokonale přilne k přírubě na zemi.

Maximální viditelnost sloupu

MAXIMÁLNÍ VIDITELNOST SLOUPU

Víčko představce s retroreflexní lepicí fólií a vysoce svítivými axiálními a radiálními LED světly, které jsou schopny zaručit maximální viditelnost ve dne i v noci. Akustický "bzučák" integrovaný v čepici.

Zpomalující otevírání a zavírání automatického sloupu

ZPOMALUJÍCÍ OTEVÍRÁNÍ A ZAVŘENÍ SLOUPU

Mechanické zpomalení otevírání a zavírání tyče.

Estetická koordinace sloupů

ESTETICKÁ KOORDINACE SLOUPŮ

Navrženo tak, aby bylo možné kombinovat s patníky různé technologie, aniž by po instalaci vnímalo žádný estetický rozdíl.

Topný okruh automatického sloupy

TOPNÝ OKRUH

Topný okruh přímo integrovaný v řídící jednotce Mod. CDS, schopný zajistit perfektní funkci elektromechanických a hydraulických sloupků při teplotách až -40°C. Programovatelná provozní logika (nastavení minimální teploty).

Test dopravních sloupů

TESTY VÝROBKŮ

Spolehlivost deklarovaných technických parametrů (operace za den, průměrná životnost, střední cykly MCBF mezi poruchami) díky velmi přísným testům výrobků prováděným v nejhorších podmínkách instalace